Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

Radca prawny specjalizujący się w prawie rodzinnym, w tym w rozwodach, podziale majątku, kontaktach, alienacji rodzicielskiej, alimentach i uprowadzeniu rodzicielskim.

20

LAT DOŚWIADCZENIA

jako radca prawny i prawnik

365

DNI W ROKU

nad sprawami rodzinnymi

8

GODZIN DZIENNIE

zaangażowania w sprawy klientów

Doświadczenie i wykształcenie

Małgorzata Łukasik - radca prawny

Jestem doświadczonym radcą prawnym specjalizującym się w obszarze prawa rodzinnego.


Moje umiejętności i doświadczenie pozwalają mi efektywnie reprezentować klientów w różnego rodzaju sprawach, takich jak rozwody, podziały majątku, uprowadzenia rodzicielskie, alimenty i regulowanie kontaktów między rodzicami a dziećmi.


Ukończyłam studia podyplomowe na renomowanym Uniwersytecie Łódzkim, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu prawa rodzinnego z elementami psychologii. To połączenie prawniczej ekspertyzy z psychologicznym zrozumieniem sytuacji rodzinnych pozwala mi podejść do każdej sprawy w sposób kompleksowy. Rozumiem, że sprawy rodzinne mogą być trudne i stanowić emocjonalne wyzwanie, dlatego stawiam na empatię i profesjonalizm, pomagając klientom przejść przez te trudności.


Moje doświadczenie zawodowe nie ogranicza się jedynie do prawa rodzinnego. Przez wiele lat pracowałam również w obszarze audytu i compliance w dużych, międzynarodowych instytucjach finansowych. To doświadczenie daje mi unikalną perspektywę w przypadkach dotyczących podziału majątku małżonków, zwłaszcza jeśli zaangażowane są skomplikowane struktury finansowe. Dzięki temu jestem w stanie efektywnie doradzać klientom w kwestiach związanych z majątkiem i finansami w trakcie procesów rozwodowych.


Jednym z moich priorytetów jest dostępność i wygoda klientów. Dlatego działam niezależnie od ich lokalizacji. Oferuję spotkania zarówno stacjonarne, jak i online, co pozwala na elastyczność w podejściu do obsługi prawnej.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, jestem gotowa pomóc Ci w rozwiązaniu Twojej sprawy.


Jako radca prawny, zawsze stawiam na profesjonalizm, zaufanie i skuteczność. Moim celem jest osiągnięcie satysfakcjonujących rozwiązań dla klientów, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby i sytuacje. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawach związanych z prawem rodzinnym, w tym rozwodem czy podziałem majątku, jestem gotowa pomóc. Skontaktuj się ze mną, a razem będziemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów prawnych.


.

Studia podyplomowe

Artykuły w "Gazecie Siekierkowskiej"

Blog

Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

Lokalizacja

Spotykam się z klientami stacjonarnie w Warszawie (ul.Wilcza) lub zdalnie w aplikacji Teams.

© copyright 2023 by Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

Udostępnij:

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: