Opinie Klientów

“Bardzo dziękuję Pani mecenas za pomoc, wyczerpująco odpowiedziała na moje pytanie mimo, iż przedstawiłem skomplikowaną sprawę. Na dodatkowe pytania też odpowiedziała bez problemu także polecam !

Ja.n 23 września 2021

“Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne i szczegółowe przygotowanie się do spotkania. Bardzo polecam, dzięki Pani nabrałam siły do tego, aby przemyśleć i walczyć o samą siebie. Bardzo dziękuję, na pewno skorzystam ponownie.”

Leokadia L. 18 grudnia 2022

“Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !”

Sławomir M. 14 września 2022

“P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do “konfliktów”, ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.”

Jarosław G. 18 października 2022

“Pani Małgosia jest bardzo konkretną osobą. Słucha co jest bardzo ważne, pomogła mi mega w sprawie rozwodowej, bardzo profesjonalne podejście jak i była dla mnie mega wsparciem, była moją siłą, bez niej nie dała bym rady. Bardzo dziękuję Pani Małgosiu.”

Katarzyna K. 19 września 2022

“Profesjonalistka w każdym calu, sympatyczna, konkretna osoba. Od lat mieszkam w Niemczech, pomimo odległości nie było żadnych problemów, aby załatwić sprawę i komunikować się zdalnie. 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam Panią Małgorzatę.”

Joanna D. 1 października 2022

“Szybka reakcja ii pomoc w ogarnięciu tematu , już po pierwszej rozmowie znikło uczucie bezradności. Dziękuję”

Zbigniew M. 25 września 2022

“Bardzo udana współpraca. Pani Mecenas prowadziła moje sprawy w związku z alienacją córki. Jestem mile zaskoczony wysokim poziomem obsługi zarówno jeśli idzie o wiedzę, jak i o kulturę osobistą. Pani Mecenas okazuje dużo zrozumienia, jest wnikliwa oraz rzeczowa. Polecam z czystym sumieniem.”

Tomasz L. 14 grudnia 2022

Udostępnij:

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: